Jdi na obsah Jdi na menu
 


www.zerodc.cz

 

Obrazek

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

Celkové výsledky 168 km:

 

 Obrazek

 

Obrazek

Výsledky budou ještě doplněny o jednotlivé etapy a stručný popis co se dělo a trochu pár statistik.Fotky videa atd.

 7.etapový závod Tour de Beskydy 2008   

1.  Baláž Roman  65  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   17.23,18 
  DTM-2  1.  Siberian Husky Markíza+Marika/HOLKI *  
2.  Esentierová Adéla  88  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   19.10,35 
  DTW-1  1. Louisianský leopardí pes Cant   
3.  Podivinský Ladislav  61  Uherské Hradiště   19.58,55 
  1.     
4.  Soudek Vojtěch  56  Lišov  24.20,58 
  DTM-3  1.  Středoevropský turistický pes Berta   
5.  Dostálková Kristýna  90  DT- team. Přelouč  26.33,50 
  DTW-1 2.  Labradorský retrívr Tjabo    
6.  Ráblová Zuzana  81  Ostrava-Bělský les  36.35,15 
  DTW-1  3.  Appenzellský salašnický pes Art    
7.  Profous Petr  58  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   147,8 km 
  DTM-3  2.  Zlatý retríever Richie    
8.  Profousová Lucie  83 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  23,6 km 
  DTW-1  3.  Středoevropský turistický pes+Zlatý retríever Timík+Richie *  

Obrazek

 Zastoupení psích plemen v závodě::

Plem. Druh Počet 
1.  Siberian Husky     2
2.  Středoevropský turist. pes    2
3.  Zlatý retrívr     1
4.  Louisianský leopardí pes     1
5.  Labradorský retrívr     1
6.  Appenzellský salašnický pes    1
      
       
      
      
      
       
       
          

 

 

Obrazek

Výsledky jednotlivých etap:

11.8. Pondělí 1.etapa PROLOG/časovka na 3 km:

Bludný PROLOG...bludné fáborky...

Start 19,32 hod.intervalový po 30 s. Slunečno, sucho, bezvětří.22°C.Ve stínu 20°C a na slunci 25°C.Idealní podmínky.Trasa středně těžká vlnitá mírně kopcovitá sem tam nebezpečné kořeny a kamení jinak lesní pěšinky a asi 600 m asfalt.

1. Baláž Roman  11,03 min.    0,00 min.
2. Esentierová Adéla 13,08   -2,15  
3. Dostálková Kristýna 18,03   -7,00
4. Profous Petr 19,59   -8,56 
5. Soudek Vojtěch 20,30   -9,27
6. Podivinský Ladislav 22,46  -11,43 
7. Ráblová Zuzana 23,24  -12,21 
8. Profousová Lucie 41,50  -30,47 
 

12.8. Úterý 2.etapa Ostravice-Morávka 36,7 km 

Ležící spící po etapě.

Start 7,22 hod. 

1. Baláž Roman  3.51,28   
2.  Dostálková Kristýna  4.11,15   
3.  Podivinský Ladislav  4.20,30   
4.  Soudek Vojtěch  4.40,40   
5.  Esentierová Adéla  4.55,40   
6.  Profous Petr  5.26,50   
7.  Ráblová Zuzana  8.11,55   

13.8. Středa 3.etapa Morávka-Kozubová 48 km

Oheň-voda.

 

1. Baláž Roman  5.34,38  
2.  Esentierová Adéla  5.35,59  
3.  Podivinský Ladislav  6.00,41  
4.  Dostálková Kristýna  6.49,48   
5.  Soudek Vojtěch  7.10,30  
6.  Profous Petr  10.10,10  
7.  Ráblová Zuzana  11.01,01  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář